Mobil Oto Ekspertiz

MOBİL OTO EKSPERTİZ

Tam donanımlı Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz aracımız ile istediğiniz adrese gelerek aracınızın yerinde ekspertizini yaparız. Bilgisayarlı son teknoloji ile gerçekleştirilen testler sonunda aracın o an ki durumu hakkında size detaylı olarak ekspertiz raporunu veriyoruz. 2. El araç alım satımında en büyük sorun ne aldığınızı bilmemektir. Pilot Garage Oto Ekspertiz Raporu sayesinde satın alacağınız aracı güvenle alabilirsiniz. Satın alacağınız 2. El araç farklı şehirde bile olsa bile biz gidip tüm kontrollerini sizin adınıza yapıp raporu size ulaştırıyoruz.

Zamanınız kısıtlıysa veya serviste saatlerce almayı düşündüğünüz aracın kontrol edilmesini beklemek istemiyorsanız, Mobil Ekspertiz Hizmeti tam size göre. Almayı düşündüğünüz aracı kontrole götürmeye zamanınız yoksa, Mobil Hizmet ile Mobil Eksper servislerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizi arayıp randevü tarih ve saatini söylemek. Mobil Hizmet’i tercih etmeniz durumunda, mobil ekiplerimiz belirttiğiniz adrese gelir ve almak istediğiniz aracın tüm kontrollerini gerçekleştirir. Size Detaylı Raporunuzu size teslim eder.


MOBİL OTO EKSPERTİZİN AVANTAJLARI?

+ Size zaman kazandırır.
+ Farklı şehirde olsanız bile sizin adınıza gidip aracı inceleyip ekspertiz raporunuzu gönderiyoruz.
+ 2. El Araç Alım/Satım işini kolaylaştırır.
+ Güven verir.
+ Ayağınıza gelen hizmet farkı.

MOBİL OTO EKSPERTİZ NEDİR?

Adından da anlaşılacağı üzere alacağınız veya satacağınız aracın otomobilin bulunduğu yere ya da sizin belirttiğiniz adrese eksperimizin gelerek yerinde yapılan ekspertiz ve raporlamadır. Başka bir ilde araç buldunuz ama aracı gösterecek kimseniz yok mu? Sizin istediğiniz zaman müsait olacak mı? Kimseye yük olmak mı istemiyorsunuz? Biz bir randevu kadar yakınız. Bulduğunuz araca kendiniz bakmaya gideceksiniz ama araçtan anlamıyor musunuz? Randevunuzda belirtin eksperimizle birlikte aracın bulunduğu yerde buluşun. Oto Ekspertizi yerinde inceleyin. Başka bir ile gidip zamanınızı ve paranızı boşa harcamayıp aracı beğenmeden dönme riskini almayın. Size uygun tarifelerimizden birini seçin. Hem vakitten kazanın hem de paranız cebinizde kalsın.


ARAÇ İÇİN TARİFLER

EKONOMİK (1), 
EKONOMİK (2) ve STANDART EKSPER olmak üzere üç tarife bulunmaktadır.

EKONOMİK (1) ve (2) tarifeler verilen adreste,
STANDART EKSPERTİZ merkezlerimize götürülerek gerçekleştirilir.

Ekspertiz için aynı ilde bulunmanız, aracın başında olmanız gerekmez. Randevu saatini siz belirlersiniz.
Whatsapp kullanıcısı olmanız durumunda raporlama ve araca ait fotoğraflar tarafınıza anında iletilir.
Para İade Garanti: Pilot Garage Mobil Oto Ekspertizin sorumlu olduğu hata durumunda yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilir.

YERİNDE EKSPERTİZ İŞLEYİŞ

1- Adım: Araç ile ilgili gerekli formu doldurup istediğiniz raporlamayı seçiniz. Ekonomik Ekspertiz yada Standart Ekspertiz.
2- Adım: Sizin için uygun gün ve saati not olarak ekleyiniz. Sizinle irtibata geçmemizi sağlayacak bilgileri giriniz.
3- Adım: Seçtiğiniz raporlama ile ilgili gerekli ücret yatırıldığında eksperimiz sizinle irtibata geçecektir.
4- Adım: İstediğiniz raporlama yapıldıktan sonra belirtiğiniz şekilde tarafınıza iletilecektir.

HİZMETLERİMİZ

EKONOMİK (1) EKSPERTİZ:
Bizzat konunun uzmanı ekspertiz tarafından, sizin belirtiğiniz adrese gidilerek yerinde yapılan ve aşağıda belirtilen başlıklar altında inceleme yapılan ekspertiz paketidir.

EKONOMİK (2) EKSPERTİZ:
Bizzat konunun uzmanı ekspertiz tarafından, sizin belirtiğiniz adrese gidilerek yerinde yapılan ve aşağıda belirtilen başlıklar altında inceleme yapılan ekspertiz paketidir. EKONOMİK (1) pakete ilave olarak eklenmiş kısımlar mevcuttur.

STANDART EKSPERTİZ:
Belirtilen ilde yetkili eksperimiz tarafından araç sahibinin izni olması durumunda tam donanımlı ve bilgisayar sistemli kontrol bulunan komputest merkezine götürülerek tam donanımlı yapılan ekspertiz paketidir.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

+ Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi ve her türlü veriler  kişisel bilgiyi  oluşturmaktadır. “Gizli Bilgiler” olarak adlandırılır.
+ Kişisel bilgileriniz Yerindekspertizin dışındaki kişilerle, 3. Kişilerle, şirketlerle ve kuruluşlarla paylaşılmaz.
+ Aşağıdaki herhangi bir durum, bu kural için istisna oluşturur.
+ Yasal nedenlerle (Gerekli kararların bulunması şartı ile)
+ İzin vermeniz durumunda (tarafınızdan izin alınarak)
+ Yayınlanmasını istediğiniz ve herkese açık olarak bulunan bir kısımda yaptığınız özel olmayan paylaşımlar istisnadır.
+ Pilot Garage Mobil Oto Ekspertizin gerekli önlemleri almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Yerindekspertiz’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
+ Kullanıcılar, üyelik/kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler.
+ Her Kullanıcı, işbu websitesini ziyaret ederek “Gizlilik Politikası” hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1- Üye yerinde ekspertiz  internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararlardan kendi sorumluluğu olduğunu beyan ve taahhüt eder.

2- Üye, Yerindekspertiz tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir.

3- İnternet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen üyeyi bağlayacaktır.

4- İnternet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

5- İnternet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden Yerindekspertiz den tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

6- Yerindekspertizin her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır.

7- Yerindekspertiz, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme hakkına sahiptir

8- Yerindekspertiz, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahiptir. Üyeler üyelik sözleşmesi ile bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

9- Yerindekspertiz üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini haber vermeksizin iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

10- İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda Konya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

11-Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

GARANTİ KOŞULLARI

+ Verilen ekspertiz hizmetleri www.pilotgarageotoekspertiz.com garantisi kapsamındadır.
+ Ekspertiz işlemleri işinde uzman personel tarafından gerçekleştirilir.
+ Ekspertiz raporlamada Pilot Garage Mobil Oto Ekspertizin sorumlu olduğu hata yada yanlışlık olması durumunda ücretli eksper işlemlerinde yaptığınız ödemeden kesinti yapılmadan tarafınıza iade edilir.

RANDEVU VE İPTAL ŞARTLARI

+ Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz randevu kuralları iki taraflı değerlendirilmiş ve hazırlanmış olup, Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz ve ekspertiz yaptıran  kişilerin haklarını güvence altına almayı hedeflemiştir.

+ Size sunulan hizmetin yerinde yapıldığı göz önünde bulundurularak adres ve iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi iki taraf açısından  zaman ve diğer kayıpların önlenmesi için önem taşımaktadır.

+ Pilot Garage Mobil Oto Ekspertize randevu iptal talebinde bulunar ve Ödemenizi geri çekmez ve aynı kategoride bu hakkınızı daha sonra kullanmak istenmeniz durumunda kesinti yapılmaz yeni ekspertiz talebi ek ücret istenmeden gerçekleştirilir.

+ Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz’den almış olduğunuz randevu gün ve saatini ekspertiz işlemi gerçekleşmediği sürece sizinle iletişime geçen ekspertizimizle bağlantı kurarak değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır.

+ Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz’den almış olduğunuz randevu gün ve saatini hava şartları  yol ve trafik durumu ve diğer sebeplerle Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz sizinde onayladığınız gün veya saatle değiştirme hakkı bulunmaktadır.

+ Ekspertiz Kuralları’nı onaylayan kişi yukarıda vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu yanlış veya yanıltıcı bilgi yada beyanda bulunduğunda  sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

ÖDEME YÖNTEMLERİMİZ

+ Banka Havalesi, EFT, İnternet Bankacılığı ve araç ile aynı ilde bulunmanız şartı ile kapıda nakit ödeme imkanı bulunmaktadır.

+ Yaptığınız ödemelerde ayrıntı kısmına randevu alırken girdiğiniz isim veya cep telefonunuzu ekleyiniz

+ Yukarıda belirtilen iban lara ait hesaplara havale veya internet bankacılığı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz

+ Ödeme gerçekleştikten sonra sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

19.2.2020 15:38:52
698 kez görüntülendi
Etiketler: , ,